Unison

Про компанію

Інтернет магазин Unison спеціалізується на оптовій торгівлі пакувальними матеріалами, канцтовари, товари для флористики та декору.

Основний товар, на якому спеціалізується наш інтернет-магазин – подарункова упаковка оптом, а також канцтовари для школи, товари для флористики та декору. Паперові пакети, подарунковий папір та подарункові коробочки займають особливе місце у нашому асортименті, оскільки саме цю частину своєї роботи ми любимо найбільше. Ми глибоко переконані, що упаковка подарунка по-своєму важлива не менше, ніж сам подарунок: вона піклується про одержувача подарунка і, по суті, створюють більшу частину чарівної святкової атмосфери.

Чим цікава наша компанія?
Якщо ви шукаєте, де купити канцтовари, або, наприклад, де недорого продається подарункова упаковка, ви опинилися на потрібному сайті. Наша продукція користується великою популярністю по всій країні і продається у численних магазинах, супермаркетах та гіпермаркетах. Серед найцікавіших фактів про нас ми хотіли б відзначити такі:
Ми стали однією з перших українських компаній, які зуміли здобути авторитет на ринку подарункової пакувальної продукції. Наразі складно це уявити, але колись якісну подарункову упаковку купити у вітчизняної компанії в Україні було практично неможливо.
Наш досвід роботи складає понад 15 років. За цей час ми подолали багато перешкод, щоб сьогодні зуміти запропонувати вам широкий асортимент товарів та максимально зручний, швидкий та надійний клієнтський сервіс. Ми використовуємо багатоступінчасту систему контролю якості продукції. Мало просто здобути авторитет у будь-якій ринковій ніші – необхідно також вміти цей авторитет підтримувати.
Ми прагнемо видавати високу якість практично в 100% випадків, щоб не розчарувати жодного замовника. Наші ціни на подарункову упаковку можна без перебільшення назвати найдемократичнішими. Найчастіше ми працюємо з оптовими покупцями, надаючи їм можливість придбати велику кількість товарів за неймовірно низькими цінами. Проте роздрібна вартість нашої продукції також дуже приваблива. Ми доставляємо товари для декору будинку, канцтовари, подарункову упаковку та будь-які інші вироби по всій країні максимально швидко. Де б ви не жили – у Києві, Одесі, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську чи будь-якому іншому населеному пункті – доставка замовлення не триватиме багато часу.

Тільки приємні покупки
Одна з основних принад інтернет-магазину подарункової упаковки, товарів для декору та рукоділля, канцтоварів полягає у максимальній зручності його використання. По-перше, на сторінках нашого каталогу ви знайдете вироби, яких, можливо, немає у продажу в жодному з магазинів вашого міста. Чіткі та барвисті фотографії кожного товару допоможуть вам не помилитися при виборі. По-друге, весь процес оформлення замовлення займе у вас лише кілька хвилин. По-третє, замовлення буде доставлено вам за кілька робочих днів.
Бажаючи купити товари для декору, або купити канцтовари оптом, ми нерідко малюємо собі в уяві гарні вироби і сподіваємося знайти щось подібне, але приходячи до офлайнового магазину виявляємось глибоко розчаровані мізерністю його асортименту. З нашим інтернет-магазином канцтоварів, упаковки та товарів для декору така ситуація неможлива в принципі: тут ви завжди знайдете те, що порадує ваше око і виявиться саме тим, що ви шукали.
Якщо ви вирішите купити канцтовари оптом, так само як і будь-які інші наші товари, і на якомусь етапі у вас виникнуть питання: при виборі виробів, спробі вибрати ціни на канцтовари, що влаштовують вас, оформлення замовлення, з'ясування подробиць доставки – ви завжди можете звернутися до нам по телефону, через форму зворотного зв'язку, замовивши дзвінок або написавши листа на електронну пошту. Ми із задоволенням надамо вам будь-яку необхідну допомогу.
Купуйте подарункову упаковку, канцтовари та товари для декору оптом у компанії, яка підтримує свій авторитет на високому рівні протягом багатьох років – купуйте їх у нас!